logo
trlogo enlogo frlogo delogo rulogo backlogo

HAKKIMIZDA

GERİ

İZMİR KALIP


İZMİR KALIP; 1992 yılında İzmir Sanayi Sitesinde 100 m2 kapalı alan altında faaliyetlerine 4 çalışanı ile başlamıştır. 

 

1998 yılında üretim alanını 600 m²'ye genişleterek Progressive kalıpçılıkta uzmanlaşmış. CAD-CAM yatırımlarının da desteği ile yeni ufuklar açarak Beyaz Eşya ve Otomotiv Sektöründe kalıp imalatına ve saç parça tedarikine başlamıştır. 

 

2002 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki 5.000 m² alandaki fabrikasına taşınmıştır. 

 

2014 yılında Manisa Organize Sanayi 4. Bölgesindeki 16.750 m² alana inşa edilen yeni fabrika binasına taşınan İZMİR KALIP ortaklık yapısındaki değişiklikten dolayı bir süre EKSA KALIP olarak serüvenine devam etmiş ve 2016 yılı itibari ile yeniden gerçek ismine kavuşmuştur.

 

İZMİR KALIP;  ileri teknolojiye sahip geniş makine ve ekipman parkuruyla dar toleranslarda, müşteri isteklerine cevap verebilen firmamız 3 boyutlu tasarım, imalat öncesi analiz edebilmekte ve üretimlerini yine 3 boyutlu olarak güvence altında tutabilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusun da ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün arttıran firmamız montaj, gruplama ve kaynak proseslerini de bünyesine katarak müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

İZMİR KALIP,  şu an 256 çalışanı ile büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmekte; başta Beyaz eşya sanayi olmak üzere, 

• Isıtma ve Soğutma,

• Elektirik ve Elektronik,

• Otomotiv

• Panel Radyatör,

sanayilerinde ihtiyaç duyulan kalıp ve sac malzemelerin, istenilen kalitede müşterilerimizin kullanımına sunulması konularında güvenilir bir yardımcı sanayi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.Misyonumuz

Ülkemiz ve Müşterilerimiz için Saç Kalıpçılığı ve Şekillendirilmesinde değer Yaratan Kuruluş Olmaktır.

Vizyonumuz
Marka olarak Saç Şekillendirilmesi ve Montajında Pazarda Tercih Edilmektir.


Etiketler :

izmir kalıp / tr /